ЯЦЕНЮК ШРЕДІНГЕРА. Або пішов в інший вимір паразит.

1440965634_yae

Один з найбільш парадоксальних і пам’ятних експериментів 20го століття був придуманий і описаний фізиком Ервіном Шредінгер і називається «Кіт Шредінгера».

Щоб доповнити теорію квантової механіки, вчений запропонував уявний експеримент. Уявіть невелику камеру з непроникного матеріалу з замкненим всередині котом. Разом з твариною в коробці знаходиться пристрій зі смертельною отрутою. Механізм активізується розпад радіоактивної речовини. Ймовірність того, що це відбудеться, 50 на 50. Спостерігач не знає, стався розпад речовини, простіше кажучи, живий кіт чи мертвий, поки не відкриє коробку і не загляне всередину. Таким чином, для спостерігача кіт і живий, і мертвий одночасно.

В оригіналі суть експерименту описана, звичайно, набагато складніше, але ми не будемо вдаватися в подробиці квантової невизначеності, а проведемо свій уявний експеримент і уявимо замість кота прем’єрміністра Яценюка. Покинь він зараз свою посаду, і повернення у велику політику буде практично неможливиййого рейтинг безнадійно застряг в плінтусі, який він пробив з неймовірною силою. Народ таке пам’ятає довго.

Прем’єр зараз Яценюк чи його політична кар’єра вже мертва? Єдиний спосіб це встановитизайти до його кабінету і переконатися на власні очі. Сторонньому спостерігачеві відомо тільки те, що ведуться якісь переговори, укладаються якісь внутрішні угоди, але ніхто на сьогоднішній день не може точно сказати, чи буде Яценюк прем’єром через годину, або буде приведений в дію механізм політичної ліквідації.

У своїх останніх заявах Порошенко назвав Яценюка реформатором, сказав, що між ними добрі стосунки, і що він готовий продовжувати працювати з будь-яким прем’єром. Луценко, колишній голова Блоку Петра Порошенка, сказав, що Яценюк має подати у відставку. В новинах з’являється інформація, що Міністр фінансів Яресько попередньо погодилася зайняти посаду прем’єр-міністра, як ніби питання з відставкою Яценюка вже вирішене. В цей час сам Арсеній Петрович спокійнісінько проводить свої десятихвилинки за зомбування нації і заявляє, що готовий працювати з новими міністрами, а його фракція запевняє, що Яценюк рішучий, як ніколи.

Так жива політична кар’єра Арсенія? Чи вона вже закінчилася?..

Два угруповання, президентська і прем’єрська, пов’язані спільними інтересами та фінансовими зв’язками, займають міністерські і державні посади, управляють державними підприємствами та потоками. Гроші продовжують выкачиваться з країни, йдучи все в ті ж офшори та іноземні рахунки, що і при Януковичі. Народ безвладний і нездатний вийти на площу без чуйного олігархічного керівництва. Тому, що б не говорили політики і партії про реформи Яценюка, їх провал чи ефективності, це всього лише торгівля за владу і фінансування.

Судячи з усього, найближчим часом все залишиться на своїх колишніх місцях: Яценюк залишиться прем’єром. Хоча, очевидно, ненадовго. Порошенко пересидить Яценюка, і вже через півроку або рік Яценюк буде оголошений «злочинним попередником» і втратить можливість повернутися у велику політику. А поки прем’єр живий і мертвий одночасно. Це і є квантова невизначеність Яценюка. Пішов в інший вимір паразит.

Автор

One Comment

 • Напрасно автора статьи не интересует сокрытая суть Сени Яценюка и его роль в секте Хабад.

  А наш Яценюк — потомок известнейшего раввина-толкователя Талмуда.
  Мама Яценюка, чья девичья фамилия Бакай, принадлежит к древнему иудейскому роду, известному миру благодаря авторитетнейшему толкователю Талмуда – раввину Бакаи.

  Архитекторы МАЙДАНА Э Ходос
  Сєню Яценюка у секті Хабад вважають другим святим і Мошиахом після останнього святого рабина Менахема Шнеерсона.
  https://www.youtube.com/watch?v=CzBN41FNNVE

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *