ЗЛИВ СААКАШВІЛІ. ЛЯЛЬКОВОД ПОРОШЕНКО.

ede889a2a643f207b8ea2cfe87d3186a

Проблема Михайла Саакашвілі полягає в його переконаності в тому, що він може агресивно критикувати Прем’єр-міністра Яценюка і весь уряд. Його проблема в тому, що він повірив Порошенко і вирішив, що зможе працювати з ним рука про руку. Тому він і не згадує імені Президента, говорячи про корупцію у високих державних кабінетах. Саакашвілі повірив йому і переконав своїх фінансових донорів виділити пристойну суму грошей на його антикорупційні форуми.

За інформацією, злитої з Адміністрації Президента, самі донори антикорупційних форумів також є великими державними корупціонерами і входять в список БПП. Це хтось Грановський і Кауфман. За їхню фінансову допомогу Саакашвілі пообіцяв розрахуватися з ними пакетом акцій аеропорту, акціонерами якого вони є.

Головним бонусом губернаторства Одеської області для Саакашвілі була можливість розкручувати свою власну політсилу. Але ось настав березень, і дев’ятимісячна виборча кампанія підійшла до свого природного безвиході. Якщо через дев’ять місяців політична кампанія не приносить результату, далі її вісті — все одно, що перенашивать в утробі дитини, це безглуздо і шкідливо.

Що робить Саакашвілі в такій складній ситуації?

Так як він не міг балотуватися на посаду мера Одеси, він висунув на цю посаду Олександра Боровика. Звичайного безробітного, який бовтається по Європі, і який спочатку навіть не пройшов тест на держслужбовця, бо не знав територіального устрою української держави. Фігура непрохідна на виборах мера, адже Боровик є лише радником Саакашвілі, крім того, всі фінансові потоки йдуть повз нього. Боровик передбачувано програв вибори і заявив з трибуни міськради, що Одеса — найгірший місто з тих, у яких він коли-небудь жив, після чого один з депутатів виніс Боровика із сесійної зали… Але повернемося до наших сливам.

Між Одеською обласною адміністрацією, де працює Саакашвілі, і мерією Одеси назріває грандіозний скандал, тому що аеропорт, акції якого Саакашвілі обіцяв донорам Грановському і Кауфману, контролюється мерією Одеси. Реакція міської ради Одеси на Боровика говорить про те, що місцеві депутати визначили кордон: Саакашвілі та його ставленикам — місце в області, в місті ж правити бал будуть вони.

Таким чином, у нас є всі підстави припускати, що ми бачимо початок заходу кар’єри Михайла Саакашвілі. Він так і не домігся високих результатів в Одеській області, і всі його гучні заяви залишилися просто словами. Дорога на Рені і «чиста» митниця, обіцяні обдурених мешканців Одеси, — два залізних аргумент, проти яких Саакашвілі нічого сказати. В результаті його звитяжної боротьби з корупцією на митниці, в Одеську область більше не йдуть вантажі, а сумні митники дивляться на порожні термінали. Тому що дешевше розмитнити в Миколаєві або де-небудь ще… Ось і весь результат діяльності грузинського реформатора. Те, що можна було робити в маленькій Грузії, порушуючи всі закони логіки, не виходить в Україні. Тому що для України є один вихід із злиднів: продаж всіх держпідприємств, зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, це зрозуміла і доступна система податків «5.10», яка знищить корупцію і дозволить населенню України стати найбагатшим народом світу.

Ну, а що стосується Одеси, в історії назавжди залишиться її період, коли вона отримала статус порто-франко, запровадивши режим безмитної торгівлі. Тоді, всього за 40 років Одеса відбудувалася, збагатилася і заробила собі імідж успішного портового міста. Будемо сподіватися, що одесити разом з усіма громадянами України захочуть повторити той успіх і зрозуміють, що запорука економічного зростання — у скасуванні тяганини і поборів, а не в боротьбі з корупцією.

Автор.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *