ЧОМУ АМЕРИКАНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ – НАЙУСПІШНІШІ У СВІТІ

1k5k3

Нове дослідження показало, що американські підприємці прагнуть створювати кілька бізнесів відразу і відкривати підприємства в більш пізньому віці, ніж їх колеги на глобальному ринку.

Підприємництво часто розглядається як спосіб боротьби з бідністю серед населення землі. У новій доповіді банку HSBC розглядаються питання поширення підприємництва в світі, а також причини, за якими власників компаній, що працюють на території США, можна сміливо визнати найбільш успішними підприємцями в світі. Є п’ять ключових особливостей американського бізнесу, які приводять їх засновників до успіху, — пише inc.com.

Серійне підприємництво

Більшість підприємців в Штатах, також, як і Європі, створюють не один бізнес, а, як мінімум, 6-7 компаній. 56% опитаних зазначили, що завжди бачили себе в ролі підприємця.

Самомотивація

Всупереч розхожій думці, успіху багато підприємців не досягають на основі сімейного бізнесу. За даними HSBC тільки 40% американських бізнесменів є вихідцями з сімейного бізнесу. Для порівняння, у Китаї цей показник становить 62%, а в країнах Близького Сходу – 63%. Показники Великобританії та Німеччини схожі з показниками США.

Використання особистих ресурсів

Американські підприємці схильні робити бізнес на власні гроші або гроші сім’ї. Менше 30% опитаних звертаються за кредитом в банк. Ще 20% вважають краудфандінг або рівноправне кредитування.

Висока чиста вартість

Середня чиста вартість активів (вартість організації після вирахування його зобов’язань – прим.ред.) підприємців США оцінюється в $4 млн.

Краще пізніше

Американські підприємці воліють створювати бізнес, маючи за плечима достатньо досвіду та навичок. Середній вік підприємця в США становить 55 років, в той час як французи і німці більше схильні замислюватися про власну справу з 30 років.

Наведені вище дані отримані на основі опитування HSBC 2,834 фізичних осіб (в період з серпня по вересень 2015 року), володіють половиною або повним працюючим бізнесом.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *