ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ TESLA ЗВИНУВАТИЛИ У ШКІДЛИВИХ ВИКИДАХ

mini_1

У Сінгапурі після тестової оцінки стану завезеного в країну електромобіля Tesla Model S було вирішено стягнути штраф з власника транспортного засобу у розмірі $10800. Як стверджує Комісія з наземного транспорту Сінгапуру, Model S на кожен кілометр використовує 444 Вт⋅год енергії (Вт⋅год/км).

По нормі для Сінгапуру кожен Вт⋅год — це близько 0,5 г шкідливих викидів (СО2). Таким чином, на кілометр шляху Tesla доводиться 222 грама СО2. Про це передає Geektimes.

Таким чином, замість податкових пільг у розмірі $11000, власник електромобіля отримав штраф приблизно однакового розміру. Як з’ясувалося, електромобіль тестувався в групі транспортних засобів «CEVS C3».

У цю групу вносять всі б/у автомобілі, а Tesla Model S Джо Нгаена не був новим на момент покупки.

Варто нагадати, що в Сінгапурі враховують не тільки викиди безпосередньо з вихлопної труби, але і побічні фактори. В даному випадку були враховані викиди CO2 в атмосферу під час виробництва необхідного для електромобіля кількості енергії.

За словами представників тієї ж комісії, якщо б автомобіль був новим, він би розглядався в категорії «CEVS A1». Автомобілі (а вірніше, їх власники), які потрапляють в цю категорію, як раз і отримують податкові пільги з боку уряду. Крім того, автомобілі цієї категорії зазвичай не перевіряються у Сінгапурі, їх оцінюють за характеристиками, наданими виробником.

А от колишні у вживанні авто, включаючи електромобілі категорії «CEVS C3», потрапляючи в Сінгапур, тестуються завжди, перш, ніж вийти на дороги країни.

«Це відбувається тому, що викиди і ефективність використання палива б/у автомобілями, не в приклад новим авто, можуть значно відрізнятися від первісної оцінки компанії, в залежності від ходу попередньої експлуатації та обслуговування», — заявила влада Сінгапуру.

Представники Tesla заявили наступне: «Ми вважаємо, що тест був проведений некоректно, і зараз ми працюємо з комісією з наземного транспорту Сінгапуру для проведення повторних тестів».

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *