НАФТА ВГОРУ. ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ.

1430764176_20141216_11_58_30871

Нафта — дивовижний природний продукт.
Обсяги її виробництва та споживання в світі вражають. Нафта викуповують наперед, ще до того, як викачають з свердловини. Нафту — товар, який визначає, чи буде економічна криза в світі, або почнеться зростання. Нафта — це серйозний важіль політичного управління. За допомогою нафти можна «нагнути» будь нафтова держава, возомнившее з себе заправну станцію всього світу.
Всі ми пам’ятаємо, як Радянський Союз у 70-ті роки знахабнів настільки, що вирішив втручатися в політику інших країн і ввів війська в Афганістан. Чому саме в цей період? Та тому що до цього часу нафтовидобувна промисловість СРСР міцно стала на ноги. У 50-х роках на території Союзу було знайдено більше трьохсот нафтогазових родовищ, а з 1945-го по 1965-й рік було відкрито 16 заводів. Світове співтовариство відповіло на військові дії СРСР в Афганістані санкціями, в результаті чого через 10 років Союз вже, підібгавши хвіст, виповзав з кризи, який створив собі сам.
Росія як спадкоємиця Радянського Союзу сьогодні повторює його помилки, наступаючи на свої ж власні нафтові граблі. Росія робить усе ставки на природний ресурс, #нафту — основне джерело її економіки та головне вразливе місце.
В результаті обвалу цін на нафту і, як результат, спаду економіки РФ Єльцин змушений був піти у відставку. Путін прийшов до влади при низьких цінах на нафту і до останнього часу користувався неухильним зростанням цін на нафту до небачених висот — $140 за барель. Еліта Росії, яка мчить на нафтовому гребені, збожеволіла від успіху і вирішила, що може керувати світом, скуповувати партії правого спрямування в Європі, хамити Президенту Німеччини #Меркель і Президента Франції Олланд, обзивати Президента США Обаму.
І ось нафта почала падати в ціні, тому що Росія не єдиний гравець нафтового ринку. Світові корпорації можуть собі дозволити зазнати, знизивши ціни, заради спільної стратегічної мети.
Що зазвичай відбувається з будь-яким дорогим товаром або продуктом, чия ціна раптово падає? Правильно, його починають скуповувати. Нафтові запаси США заповнені на сьогоднішній день від 70 до 90%. Американські корпорації розкупили нафту впала ціною ($30 за барель), а тепер ціни знову почали зростати.
До цін на нафту, так чи інакше, прив’язана вся світова економіка. Тому я заявляю, що разом із зростанням цін на нафту нас чекає і економічне зростання. Навіть вартість нерухомості зростає разом із цінами на нафту, настільки чорне золото впливає на світову економіку. Описувати цю складну, довгий ланцюжок залежностей не має сенсу, вся інформація є в інтернеті. У двох словах: коли у людей з’являються гроші, вони багато вкладають у нерухомість.
Що буде з Росією?
Попит на нафту зростає активніше її видобутку. І незабаром збідніла, знесилена #Росія буде змушена просити грошей у Китаю на розвідувальні роботи з нафтовидобутку і закуповувати в США устаткування і технології. Та навіть якби РФ потягне видобуток нафти самостійно, їй буде не вигідно її продавати через міжнародних санкцій. Сьогоднішній шлях Росії — це шлях в нікуди.
Громадяни України! Зростання цін на нафту не зміцнити Росію, а навпаки, послабить. У неї немає грошей на розвиток нафтовидобутку, Росія вивалюється з нафтового ринку. Вона не може скористатися економічним зростанням, як не міг цього зробити Радянський Союз, протиставивши себе решті світу. Росії загрожують серйозні санкції, які, наприклад, були накладені Америкою на Іран. Тільки нещодавно Іран був випущений на свободу, а от Росія стоїть першим у черзі на нафтове ембарго.
Для всього світу 2016-й рік — це рік економічного зростання. Слідкуйте за цінами на нафту, це достовірний барометр світової економіки. Тому прийміть мої щирі вітання! Незважаючи на те, що творить істеблішмент України, її економіка буде зростати. Політики старої формації не впораються з новою економікою, і люди зажадають нових свобод і більш вигідних для себе умов і перестануть підкорятися старим бюрократам. Українська держава зразка 1991-го року підходить до свого кінця, до точки трансформації. Хай живе нова Україна зразка 2019-го року!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *