Японії потрапив у новий корупційний скандал Петро Порошенко

35686847847
Виявилося, що в офіційному візиті взяли участь і троє дітей президентського подружжя.
Як виявилося, під час візити до Японії Петро Порошенко окрім дружини взяв трьох своїх дітей. У соцмережах дописувачі піднімають петиції і вимагають подавати запит за чий кошт літали діти президента. Імовірно, їх возили за рахунок бюджету.
На численних фото та відео в кадр потрапило троє дітей президентського подружжя – син Михайло та доньки Євгенія і Олександра.
Окрім цього, виявилось, що діти полетіли з батьками під час навчального року – весняні канікули закінчились у більшості шкіл в кінці березня, а візит Порошенка почався 5 квітня, і закінчиться завтра – 8 квітня.
Даний скандал президент та Адміністрація президента поки що ніяк не прокоментували. Однак, обурені користувачі соцмереж збираються дізнатися як витратив бюджетні кошти на заокеанський вояж президент, якого щойно звинуватили в офшорному скандалі.

КИЕВСКИЙ МИЛЛИОНЕР ПРИ ПОДДЕРЖКЕ ОБАМЫ И РОТШИЛЬДА КРУТО НАЕХАЛ НА ПОРОШЕНКО. (ВИДЕО) Думать нужно о собственной стране, чтобы было лучше вести бизнес, чем в Панаме

КАК ПОЛИТИКИ ПРИКРЫВАЮТ МОРАТОРИЕМ «НА ПРОДАЖУ ЗЕМЛИ» СВОИ ПРЕСТУПЛЕНИЯ  В место того, что бы впустить в страну иностранных фермеров и научится у них эффективно выращивать сельхоз культуры, земля вывозится за рубеж.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *