Все що заважає нам заробляти і забезпечувати себе без зовнішніх позик і кредитів — це наші ж власні застарілі стереотипи, що дісталися в спадщину від СРСР, податки і заборони.

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА, ЯКЩО…
Нам потрібно підтримувати нашу промисловість!
Нам слід звернути увагу на сільське господарство!!!
Необхідно підтримувати вітчизняного товаровиробника!
Терміново вжити заходів по боротьбі з корупцією!!!!!
Створити робочі місця!!
Тримати гривню!
Короткий зміст будь-якого політичного ток-шоу.
Якою буде Україна, якщо ми підтримаємо промисловість? Чи вирішить це глобальну проблему бідності в країні?
Якою буде Україна, якщо ми в державних масштабах займемося сільським господарством? Чи підвищить це зарплати бюджетникам і пенсії?
Якщо ми підтримаємо вітчизняного товаровиробника, підніме це рівень життя?
Якщо ми всім державою терміново кинемося боротися з корупцією, що зробить це наше населення заможним?
Зазвичай, коли ставиш політикам зустрічні питання, вони невдоволено надувають щоки і кажуть: треба ж з чогось починати! Почніть з податків, кажу я. Зніміть все, що заважає заробляти. І мені відповідають, що я утопіст. І це в кращому випадку.
В Україні існує міф, що податки — чи не єдине, що тримає економіку на плаву і забезпечує життєдіяльність держави. Це все одно що школяр думав би, що віддавати кишенькові гроші хуліганам — запорука його благополуччя. Справді, на якийсь час його залишать у спокої, але він так і не навчиться брати відповідальність за своє життя і не витратить свої гроші на себе. Якщо ви не отримуєте користі від держави, якщо воно не захищає ваших інтересів, не відстоює свої права, навіщо вам з ним рахуватися? Нерозумно чекати від хулігана допомоги і підтримки, вибираючи на голосуванні, який хуліган краще. Але саме це роблять наші люди.
Справжніх громадянських і економічних свобод в Україні бояться, як страшного бабайку, який раптом вискочить з-під ліжка і зруйнує загальну стабільну злидні. Але вільний ринок і лібертаріанському принципи — єдиний наш шанс.
Яким буде життя громадян України, якщо:
— Вони позбудуться від догми про те, що інтереси держави вище їх особистих інтересів. Якщо свобода особистості, право на гідне життя цілого народу ущемляються, потрібні не нові вибори, а кардинальна зміна державного курсу розвитку країни. Це нормально вимагати від політиків відповідей на питання — чим особисто мені вигідна ваша програма; в чому я і моя сім’я виграємо, якщо підтримаємо саме вас; на скільки підвищиться особисто мій дохід, моя зарплата або пенсія. І це ненормально, коли прожитковий мінімум несумісний з життям.
— Скасувати будь-які обмеження на розпорядження майном. Хочеш здати в оренду квартиру — здавай і отримуй від цього прибуток, не ділячись з державою, тому що це твоя власність, а не державна. Хочеш купити або продати землю — купуй і продавай за ринковими цінами. Ніяких обмежень на прибуток і оплату.
— Скасувати 90% існуючих податків. Звільнити ринок від державного диктату. Забезпечити пенсію і зарплати бюджетникам з допомогою продажу та/або здачі в оренду державних підприємств. (Перерахувати реальна кількість пенсіонерів і бюджетників, виключити «мертві душі», ввести систему «5.10».)
— Скасувати мита та обмеження. Вільний ввіз і вивіз товарів на будь-яку суму. Митна служба займається лише безпекою (виявлення заборонених предметів і речовин, які можуть завдати шкоди, наприклад, зброї та наркотичні речовини). Інше дозволяється ввозити та вивозити в будь-яких кількостях, в тому числі, і готівкову валюту.
В Україні стане легше жити і дихати. Коли державний апарат почне з повагою ставитися до права на приватну власність і прибуток, економіка піде в зростання. Над Україною немає страшного закляття, тримає цілий народ в лабетах злиднів.  Якою стане Україна без них?..

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *