У 2016 НКРЕКП підвищила тарифи на тепло на 75-90%

41514541

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на теплову енергію і послуги центрального опалювання на 75-90% з 1 липня 2016 року.

Як повідомив агентство «Інтерфакс-Україна» глава регулятора Дмитро Вовк, відповідне рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні в четвер.

«Відсоток залежить від підприємства (теплопостачання — ІФ). Левова частка коригування пов’язана з рішенням уряду стосовно ціни на природний газ, решта — перегляд заробітних плат відповідно до нового рівня мінімальних зарплат і рівня ЄСВ, зміна роздрібних тарифів на електроенергію тощо», — сказав він.

Співрозмовник агентства наголосив, що комісією затверджені заходи із збільшення рівня оснащеності житлового фонду будинковими лічильниками тепла з поточних 60% до 86%. «Ще 14% — в процесі і на совісті підприємств і органів місцевої влади. Кращий (за оснащеністю лічильниками тепла — ІФ) Київ, гірші — Полтава і Тернопіль», — сказав Д.Вовк.

Глава НКРЕКП додав, що регулятор опрацьовує комплекс заходів, який дозволить в майбутньому знизити тарифи на тепло.

«Комісія проводить роботу із заміщення тепла з природного газу на тепло з вугілля там, де це можливо — серед таких міст Київ, Чернігів, Черкаси, Суми, Калуш. Короткострокові заходи із «розшивання» вузьких місць в генерації і передачі теплової енергії, виробництво тепла з вугілля дозволять знизити середньозважену ціну для цих міст», — резюмував Д.Вовк.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тис. грн за 1 тис. куб. м, для виробників теплової енергії — 6,81 тис. грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Киевский миллионер круто наехал на Порошенко. (видео)

Источник.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *