У США мільйонер одружився на своїй онучці

krasotka010

24-річна внучка і 68-річний дідусь лише через три місяціпісля весілля дізналися про свої родинні зв’язки, проте розлучатися не збираються.
68-річний американський мільйонер через сайт знайомств познайомився з дівчиною і згодом одруживсяна ній, не підозрюючи, що це його внучка, повідомляє TheMirror.
Повідомляється, що пара познайомилася на сайті знайомств для літніх чоловіків. Як говорить сам мільйонер, він випробував дивною почуття, коли побачивфото 24-річної дівчини, але ніяк не міг зрозуміти, з чим це пов’язано.
Видання відмічає, що пара дізналася про свою спорідненість лише через три місяці, і те абсолютно випадково. Так, дівчина в їх спільному будинку переглядала старий фотоальбом, в якому на одному зфото побачила свого батька. Як з’ясувалося пізніше, її чоловік/дідусь після розлучення давно не контактував зсім’єю, тому вона і не могла його бачити раніше.
До того, що одружується вони практично не обговорювалисвоїх родичів. Слід додати, що, не дивлячись ні на що, пара планує залишитися в браці.

One Comment

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *