Продалася за 100000000$. Документи

1410536748_kmo_140625_00006_1_t218_173634

Під час обшуку в офісі народного депутата Онищенка-Кадирова — спонсора Юлії Тимошенко детективи НАБУ знайшли відповідь на питання, чому Тимошенко блокує законопроект про так звану спецконфіскацію арештованих в Україні активів «колишніх»

Адже детективи знайшли документи, що у вересні 2015 року Онищенко купив у Арбузова офшорку QUICKPACE LIMITED. На її рахунках в державному «Ощадбанку» у справі Арбузова арештовано 123, 5 млн. $ та 20 млн. $ купонного доходу.

Позаяк купівля відбулася відразу після появи у ВР законопроекту про «спецконфіскацію», за яким передбачалося звернення цих коштів в держбюджет, Онищенко сторгувався з Арбузовим за 20% від вартості.

Онищенко особисто організовував дискредитацію законопроекту про спецконфіскацію. А також пробував зняти арешт через суд. Остання спроба, на щастя невдала, була 9 вересня цього року.

Отож, дорога Юлія Тимошенко «валить» спецконфіскацію за великі гроші від спонсора Онищенка. А інші депутати, що не голосують — безкоштовні корисні ідіоти для Онищенка?

До речі, через Онищенка-Тимошенко Україна вже втратила 50 млн. доларів в Латвії. Адже в тій країні також були арештовані кошти на рахунках QUICKPACE LIMITED за звинуваченням у відмиванні коштів. Якби ми в Україні стягнули кошти цієї офшорки в держбюджет, то це стосувалось би не лише рахунків в України, а також в Латвії.

А так їх стягнула в свій бюджет Латвія, при чому згідно закону, який дозволяє, ще до завершення слідства визнати кошти нелегально добутими і конфіскувати в бюджет. До речі, український закон про так звану спецконфіскацію, який не пропустили Тимошенко/Онищенко та дешеві корисні ідіоти парламенту, списаний з того — латвійського.

А тепер про все це детально і з витягами з документів.

Отже в публічному реєстрі судових рішень кожен може подивитися ось цю ухвалу Солом’янського суду, яка демонструє, що інтерес Юлії Тимошенко в блокуванні законопроекту про так звану спецконфіскацію коштує 100 млн. доларів.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *