Ситуація з "Новою поштою" на сьогодні 21 березня 2018 (хроніка подій)

21.03 2018

Ситуація з "Новою поштою" на сьогодні 21 березня 2018 (хроніка подій)

Хочу поділитися з вами попередніми результатами ситуації з обшуками через хроніку подій. Бачення повної картини дозволить краще зрозуміти і навіть відчути важливість того, що ми разом з вами досягли.

18 листопада 2017 року. Генеральна Прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти компанії Нова Пошта. Абсолютно безпідставне і необґрунтоване.

20 листопада 2017 року. Органи прокуратури згідно прийнятого закону втратили повноваження проводити слідчі дії. Саме в той день було відкрито безліч справ. Розгляд деяких з них триває досі.

28 лютого 2018 року. Печерський суд у закритому режимі надав ухвалу слідчим органам на проведення обшуків у Новій Пошті. Суд не мав право розглядати справу у закритому режимі, оскільки для таких випадків є лише 5 юридичних причин, і жодну з них до нашої справи застосувати не можна. Беріть урок з цієї ситуації: уважно вивчайте ухвалу суду. Якщо засідання було закритим – це дуже часто відбувається з порушенням закону.

В термін з 18 листопада 2017 року по 16 березня 2018 року до Нової Пошти з боку слідчих органів не надходило жодних запитів чи претензій.

16 березня 2018 року, о 17:00 представники слідчого відділу ГПУ починають обшуки в офісах і відділеннях Нової Пошти у 5 містах України. Основний удар був спрямований на головний офіс засновників Нової Пошти. Кабінети заблоковано, особисті речі підлягають обшуку, документи вилучаються.

Обшуки та блокування офісу тривали з 17:00, 16.‎03 до 01:00, 17.03.

О 18:03 та 20:53 мені вдалося опублікувати два невеликих пости у Facebook. Виявилося, що я підпалив шнур і ефір соціальних мереж та ЗМІ вибухнув.

З того часу по сьогоднішній день новина про обшуки на Новій Пошті перебуває в епіцентрі уваги громадськості. ЗМІ опублікували близько 1500 статей та аналітичних матеріалів. Я вдячний їм за оперативну реакцію та професійне висвітлення ситуації. В мережі Facebook з’явилося більш 50 тисяч постів різного формату. Ваші меми, жарти та аватарки у підтримку Нової Пошти (а їх було майже 10 тисяч) надавали нам наснаги і підтримки. Загальна аудиторія, що слідкувала за подіями, склала 70 млн. людей. Подія вийшла за межі України. Ми отримали безліч повідомлень про підтримку з-за кордону. Навіть Джек Ма встановив рамочку на підтримку Нової Пошти ))

В понеділок 19 березня 2018 року ми провели прес-конференцію, де розповіли про хід подій, про фінансові аспекти ведення бізнесу Новою Поштою та про бізнес клімат в країні. Дякую Маркові Івашко, Dan Pasko, Айварасу Абромавічусу, Томашу Фіалі, David Braun, Олександру Ольшанському, Vladyslav Chechotkin і всім , хто був присутній на заході та підтримував нас.

Того ж дня, 19.03, відбулася зустріч В’ячеслава Климова з Юрієм Луценком. Генпрокурор повідомив, що обшуки нічого протизаконного не виявили і підстав для здійснення юридичних заходів проти Нової Пошти у Генеральної Прокуратури немає.

О 14:10, в час коли тривала прес-конференція Нової Пошти, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Міністерству юстиції та Офісу бізнес-омбудсмена вивчити ситуацію з обшуками (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-neobhidno-pereviriti-vipadki-obshukiv-biznesu-shodo-faktiv-tisku-pravoohoronciv). Депутат Ніна Южаніна подає законопроект про створення Національного бюро з фінансової безпеки (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63676).

У вівторок, 20 березня представники різних політичних сил у Верховній Раді публічно виступили на захист Нової Пошти та засудили свавілля силових органів по відношенню до бізнесу.

Завдяки вашій підтримці, нам вдалося виграти перший раунд у цьому поєдинку. Компанія ні на мить не припиняла свою роботу весь цей час, хоча можу точно сказати, у юристів роботи додалося, і все тільки починається. Адже на вимогу Генеральної прокуратори ми надаємо слідчим всю необхідну інформацію та документи, і орієнтовно 10 квітня 2018 року буде винесено фінальне рішення у цій справі. Оскільки обшуки не виявили нічого протизаконного, у нас є всі підстави очікувати на позитивне рішення. Будемо тримати вас в курсі подій. Ще раз дякую всім за потужну підтримку!

Володимир Поперешнюк

Последние новости

Три интересных факта про Америку

Вы любите истории про Америку? Вот Вам ещё одна "история про Германа" Первый...

Киевский миллионер круто наехал на Порошенко. Видео

Киевский миллионер и лидер политической партии "5.10" Геннадий Балашов в своем...

Вьетнам идет в капитализм. Азиатский тигрёнок

Читаю в свежем «Новом Времени» о молодом азиатском тигре — пока еще...

Сколько процентов украинцев 18-35 лет сожалеют о распаде СССР?

"14% украинцев 18-35 лет сожалеют о распаде СССР..." То есть это респонденты...

Британия не впускает известных ютуберов и допрашивает на границе

Оруел все ближе! Трое известных ютуберов и правых активистов были задержаны на въезде в...

Лидерами по покупке земли в Польше стали Украинцы

Когда вокруг идет информационный шум и непонятно, как относится ко взаимным обвинениям...

Стало известно, кто причастен к убийству Павла Шеремета! Видео

Всеволод Филимонеко в Польше записал видео, в котором сообщает, что к убийству Павла...

КТО ПРАВ, КТО ВИНОВАТ? ТОПОР ГЕНПРОКУРОРА УКРАИНЫ

Генпрокурор Украины, разбивающий топором генератор, срывающий плакаты, матерящий...

Британия уходит из Евросоюза без повторного референдума.

На Мюнхенской конференции Премьер министр Великобритании Тереза Мей ответила на вопрос...

“ДРАКОН МОСКОВСКИЙ” И ЕГО ПОКЛОННИКИ….

(ТОГДА, ПОТОМ, НЕДАВНО И СЕЙЧАС…)  “ДРАКОН МОСКОВСКИЙ” ЭТИ СЛОВА...

Видео драки украинских и итальянских болельщиков в Харькове после матча Шахтер Рома

В сети появились видео массовой драки украинских и итальянских ультрас в Харькове после...

Большой брат

1. КАК  НАДУВАЛИ ЩЕКИ…. (мифотворчество...