Ситуація з "Новою поштою" на сьогодні 21 березня 2018 (хроніка подій)

21.03 2018

Ситуація з "Новою поштою" на сьогодні 21 березня 2018 (хроніка подій)

Хочу поділитися з вами попередніми результатами ситуації з обшуками через хроніку подій. Бачення повної картини дозволить краще зрозуміти і навіть відчути важливість того, що ми разом з вами досягли.

18 листопада 2017 року. Генеральна Прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти компанії Нова Пошта. Абсолютно безпідставне і необґрунтоване.

20 листопада 2017 року. Органи прокуратури згідно прийнятого закону втратили повноваження проводити слідчі дії. Саме в той день було відкрито безліч справ. Розгляд деяких з них триває досі.

28 лютого 2018 року. Печерський суд у закритому режимі надав ухвалу слідчим органам на проведення обшуків у Новій Пошті. Суд не мав право розглядати справу у закритому режимі, оскільки для таких випадків є лише 5 юридичних причин, і жодну з них до нашої справи застосувати не можна. Беріть урок з цієї ситуації: уважно вивчайте ухвалу суду. Якщо засідання було закритим – це дуже часто відбувається з порушенням закону.

В термін з 18 листопада 2017 року по 16 березня 2018 року до Нової Пошти з боку слідчих органів не надходило жодних запитів чи претензій.

16 березня 2018 року, о 17:00 представники слідчого відділу ГПУ починають обшуки в офісах і відділеннях Нової Пошти у 5 містах України. Основний удар був спрямований на головний офіс засновників Нової Пошти. Кабінети заблоковано, особисті речі підлягають обшуку, документи вилучаються.

Обшуки та блокування офісу тривали з 17:00, 16.‎03 до 01:00, 17.03.

О 18:03 та 20:53 мені вдалося опублікувати два невеликих пости у Facebook. Виявилося, що я підпалив шнур і ефір соціальних мереж та ЗМІ вибухнув.

З того часу по сьогоднішній день новина про обшуки на Новій Пошті перебуває в епіцентрі уваги громадськості. ЗМІ опублікували близько 1500 статей та аналітичних матеріалів. Я вдячний їм за оперативну реакцію та професійне висвітлення ситуації. В мережі Facebook з’явилося більш 50 тисяч постів різного формату. Ваші меми, жарти та аватарки у підтримку Нової Пошти (а їх було майже 10 тисяч) надавали нам наснаги і підтримки. Загальна аудиторія, що слідкувала за подіями, склала 70 млн. людей. Подія вийшла за межі України. Ми отримали безліч повідомлень про підтримку з-за кордону. Навіть Джек Ма встановив рамочку на підтримку Нової Пошти ))

В понеділок 19 березня 2018 року ми провели прес-конференцію, де розповіли про хід подій, про фінансові аспекти ведення бізнесу Новою Поштою та про бізнес клімат в країні. Дякую Маркові Івашко, Dan Pasko, Айварасу Абромавічусу, Томашу Фіалі, David Braun, Олександру Ольшанському, Vladyslav Chechotkin і всім , хто був присутній на заході та підтримував нас.

Того ж дня, 19.03, відбулася зустріч В’ячеслава Климова з Юрієм Луценком. Генпрокурор повідомив, що обшуки нічого протизаконного не виявили і підстав для здійснення юридичних заходів проти Нової Пошти у Генеральної Прокуратури немає.

О 14:10, в час коли тривала прес-конференція Нової Пошти, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Міністерству юстиції та Офісу бізнес-омбудсмена вивчити ситуацію з обшуками (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-neobhidno-pereviriti-vipadki-obshukiv-biznesu-shodo-faktiv-tisku-pravoohoronciv). Депутат Ніна Южаніна подає законопроект про створення Національного бюро з фінансової безпеки (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63676).

У вівторок, 20 березня представники різних політичних сил у Верховній Раді публічно виступили на захист Нової Пошти та засудили свавілля силових органів по відношенню до бізнесу.

Завдяки вашій підтримці, нам вдалося виграти перший раунд у цьому поєдинку. Компанія ні на мить не припиняла свою роботу весь цей час, хоча можу точно сказати, у юристів роботи додалося, і все тільки починається. Адже на вимогу Генеральної прокуратори ми надаємо слідчим всю необхідну інформацію та документи, і орієнтовно 10 квітня 2018 року буде винесено фінальне рішення у цій справі. Оскільки обшуки не виявили нічого протизаконного, у нас є всі підстави очікувати на позитивне рішення. Будемо тримати вас в курсі подій. Ще раз дякую всім за потужну підтримку!

Володимир Поперешнюк

Последние новости

Сытник спекся... Богуцкая

Многие сегодня пишут: "Сытник спекся". Друзья. Сытник спекся давно. Или даже...

Брехня та маніпуляція про медичну реформу

Побачив сьогодні виступ Юлія Тимошенко щодо медичної реформи і, так як вона відомий...

Приватна поліція в Україні. Як це буде

Сьогодні велика кількість людей уважно узучает запропоновану нами Програму реформ...

Как Порошенко помогал Трампу выполнять предвыборные обещания

В первые, в истории Украины американский уголь помогает этой зимой в отоплении и...

Пятидесятник Онищенко об аресте Надежды Савченко

Савченко уже арестовали. И сразу скажу, что положение у власти очень скверное. Еще два...

Урядовий спам. 5%

Отныне 5% от всего правительственного спама будет посвящено антикоррупционным сообщениям...

Новоизбранный премьер-министр Армении хочет встретиться с Путиным

Новоизбранный премьер-министр Армении Никол Пашинян заявил, что планирует провести встречу...

Все что нужно для сепаратизма, можно купить в военторге

Такой себе военторг с БТР и БМП.  Все, что нужно для сепаратизма в отдельно взятом...

Китайцев поздравили с Новым Годом и разблокировали Вконтакте.

Китайцам разблокировали Вконтакте, при YouTube и Facebook по прежнему под запретом...

Заказная клевета от польского регулятора

Центральный банк Польши признал, что «провёл компанию против виртуальных валют в...

Хороша новина: Землі не загрожує перенаселення

Але тільки в тому випадку, якщо ми не дозволимо чиновникам остаточно задушити вільний...

Британия не впускает известных ютуберов и допрашивает на границе

Оруел все ближе! Трое известных ютуберов и правых активистов были задержаны на въезде в...